Contacteaza-ne !

Suntem mai mult decat bucurosi sa te ajutam

Suna-ne, scrie-ne sau vino la sediul Maxoll

Suntem incantati sa stim mai multe despre tine si afacera ta

Iti garantam ca afacerea ta va avea numai de castigat. Ne perfectionam continuu de 25 de ani, iar asta ne obliga sa nu ne abatem de la standardele cele mai inalte.

  • Luni - Vineri: 8 AM - 4 PM
  • Sambata: Inchis
  • Duminica: Inchis

Sediile Maxoll in Romania

Str. Rákóczi Ferenc, Nr.96, Odorheiu Secuiesc, 535600
Tel.: 0266 212 892
        0266 217 862
Fax: 0266 218 063
e-mail: office@maxoll.ro

Str. Ciobanului 129, Business Park Recon Ex Mogosoaia, Ilfov
Mobil: 0740 058 797
Tel.: 021 3523 498
e-mail: bucuresti@maxoll.ro

Str. Campul Linistii, nr. 1, Arad, 310349
Mobil: 0747 036 136
Tel.: 0257 256 232
e-mail: arad@maxoll.ro

Bulevardul Grivitei, nr. A96, Brasov, 500198
Mobil: 0754 054 728
Tel.: 0268 440 081
e-mail: brasov@maxoll.ro

Șoseaua de Centura, nr. 1G (TMV Auto Motors), Braila, 810440
Mobil: 0745 257 193
Tel.: 0239 676 790
e-mail: braila@maxoll.ro

Str. Traian Vuia, nr. 208 (vis-a-vis de aeroport), Cluj-Napoca, 400397
Mobil: 0743 089 330
Tel.: 0264 417 110
e-mail: cluj@maxoll.ro

Soseaua Industriala, nr. 6, (Logistic Park), Constanta, 900147
Mobil: 0740 047 600
Tel.: 0241 629 199
e-mail: constanta@maxoll.ro

Str. Henri Coanda, Corp C3,
Sibiu 550234, Jud. Sibiu
Mobil: 0744 583 248
Tel.: 0269 217 847
e-mail: sibiu@maxoll.ro

Maxoll Sibiu

Str. Henri Coandă, Corp C3, Sibiu 550234
Mobil: 0744 583 248
Tel.: 0269 217 847
e-mail: sibiu@maxoll.ro

Maxoll Constanta

Șos. Industrială, nr. 6, (Logistic Park),
Constanța 900147
Mobil: 0740 047 600
Tel.: 0241 629 199
e-mail: constanta@maxoll.ro

Maxoll Cluj-Napoca

Str. Traian Vuia 208, Cluj-Napoca 400000

(vis-a-vis de aeroport)
Mobil: +40-743 089 330
Tel.: +40-264 417 110
e-mail: cluj@maxoll.ro

Maxoll Bucuresti

Str. Ciobanului 129, Business Park Recon Mogoșoaia
Mobil: 0740 058 797
Tel.: 021 3523 498
e-mail: bucuresti@maxoll.ro

Maxoll Arad

Str. Câmpul Liniștii, nr. 1, Arad 310349
Mobil: 0747 036 136
Tel.: 0257 256 232
e-mail: arad@maxoll.ro

Maxoll Brasov

Blvd. Griviței, nr. A96, Brașov 500198
Mobil: 0754 054 728
Tel.: 0268 440 081
e-mail: brasov@maxoll.ro

Șos. de Centură, nr. 1G (TMV Auto Motors), Brăila 810440
Mobil: 0745 257 193
Tel.: 0239 676 790
e-mail: braila@maxoll.ro

Sediu Central Maxoll

Str. Rákóczi Ferenc, Nr.96, Odorheiu Secuiesc 535600
Tel.: 0266 217 212
Fax: 0266 218 063
e-mail: office@maxoll.ro

Sa ne cunoastem

Cafeaua e din partea noastra !

Da-ne un telefon

0266 212 892
0266 217 862

Localizeaza-ne pe harta

Str. Rákóczi Ferenc 96,
Odorheiu Secuiesc

Trimite-ne un mesaj

office@maxoll.ro

Vrei sa stii mai multe despre Maxoll?

Hai sa discutam